Zlot Chorągwi 2016. Ruszyła rekrutacja służb zlotowych

Wiosną 2016 zapraszamy Was na Zlot Chorągwi Stołecznej ZHP! Choć do imprezy został jeszcze ponad rok, już dziś rozpoczynamy przygotowania. I właśnie teraz potrzebujemy Waszego wsparcia. Do wyboru jedno z sześciu pól działania: program, kwatermistrzostwo, służby zabezpieczenia, biuro zlotu, promocja imprezy, pozyskiwanie środków i finanse. Na zgłoszenia czekamy do 13 kwietnia.

100 lat temu to właśnie tu, w Warszawie, cztery organizacje działające na terenie Królestwa utworzyły razem Związek Harcerstwa Polskiego. Przed sześcioma dekadami środowiska harcerskie w stolicy powołały Chorągiew Warszawską. Dziś to my tworzymy najlepszą Chorągiew Stołeczną. Najlepszą, bo naszą! Spotkajmy się na Zlocie Chorągwi Stołecznej ZHP. Już w 2016 roku!

Odwiedźcie stronę zlotu już dziś: https://stoleczna.zhp.pl/zlot/ 

phm. Wojtek Puchacz

członek Komendy Chorągwi ds. zagranicy i komunikacji

Może Ci się spodobać...