Zimowa Pogadajka kadry NS

Czuwaj!
Zapraszamy na spotkanie Instruktorów Stołecznego NS „Zimowa Pogadajka” w środę 23 stycznia o godz. 19:00 w siedzibie Chorągwi Stołecznej ZHP, ul. Piaskowa 4.
Spotkanie dedykowane jest instruktorom i kadrze drużyn Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Stołecznej.

Proponowany temat spotkania to obozy, biwaki, rajdy, ale jesteśmy otwarci na potrzeby Drużynowych! Jeżeli macie potrzebę rozmowy lub warsztatu na inny temat to dajcie znać: zofia.domanska@stoleczna.zhp.pl

Czym jest „Pogadajka”? 
Każdy z nas prowadzi drużynę na swój sposób, ma doświadczenie w harcerskim działaniu, mniejsze lub większe ale zawsze bardzo cenne. Fascynujące jest to, jak wiele różnych działań może zawierać się w haśle “Nieprzetarty Szlak”! Chcemy się tymi doświadczeniami i myślami wymienić.
Zapraszamy każdego, kto ma chęć i trochę czasu, na spotkanie zorganizowane tylko dla nas, instruktorów NS. Będzie okazją do tego, żeby się poznać, przy kawie i herbacie wymienić myślami, porozmawiać o tym, co w naszym działaniu jest radością, a co trudnością.
Różnorodność naszych działań może być ogromną inspiracją, którą mamy okazję dać sobie nawzajem.

Może Ci się spodobać...