Zbiórka Referatu Starszoharcerskiego

Harcerstwo dzieje się w drużynach – w tym chyba jesteśmy zgodni! Kluczem jest drużynowy – zmotywowany do rozwoju swojej jednostki. Dlatego zapraszamy wszystkich namiestników i instruktorów wspierających na zimową zbiórkę Referatu Starszoharcerskiego Chorągwi Stołecznej!

Spotykamy się 9 stycznia o 18:30 w siedzibie Chorągwi Stołecznej na Piaskowej 4. Podyskutujemy i wymienimy doświadczenia w zakresie systemowego motywowania drużynowych do metodycznego rozwoju ich drużyn. Kategoryzacja? Współzawodnictwo? Wyróżnienia? Nad nimi wszystkimi zastanowimy się, poszukując optymalnej drogi motywowania do działania osób, które dla jakości pracy ZHP są najważniejsze.

Prosimy o zgłoszenie przez formularz do 6 stycznia 2018.

Zapraszamy!
Zespół Referatu Starszoharcerskiego

Może Ci się spodobać...