Zawiszą tam i z powrotem

Zespół Pilota Chorągwi Stołecznej wraz z Kręgiem Instruktorskim “Koniczyna” z Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz, organizuje harcerski rejs morski na s/y Zawiszy Czarnym – największym skautowym żaglowcu Świata, należącym do ZHP.

To już nasza 6 letnia tradycja organizacji rejsów tym żaglowcem w naszej chorągwi. Tym razem organizujemy nową formułę, która umożliwia dwie opcje:

Opcja 1.

Krótszy rejs 3,5 dniowy – dla nowicjuszy, czy też tych, którzy nie mają więcej czasu na poznanie morskiej przygody

Termin 1: 9-12 maja na trasie Gdynia – Bornholm – Kołobrzeg
Termin 2: 12-16 maja na trasie Kołobrzeg – Bornholm (lub Christianso) – Gdynia

Orientacyjny koszt: 900 zł – koszt zawiera: pełne wyżywienie, opłaty portowe, pamiątkowy znaczek,
nie zawiera kosztów przejazdu

Opcja 2.

Dłuższy rejs 7-dniowy – dla wytrwałych, czy też miłośników morskiej żeglugi

Termin: 9-16 maja
Trasa: Gdynia – Bornholm – Kołobrzeg – Gdynia

Koszt: 1700 zł – koszt zawiera: pełne wyżywienie, opłaty portowe, pamiątkowy znaczek,
nie zawiera kosztów przejazdu

Obydwie formy są niezwykle atrakcyjne i zapewnią moc wrażeń!

Rozważamy możliwość dojazdu na rejsy we własnym zakresie czy zorganizowania alternatywnych form przejazdu, dzięki czemu można będzie obniżyć koszty rejsu.

Kto może wziąć udział w rejsie?

Zapraszamy harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów i sympatyków. Umiejętność żeglowania i doświadczenie morskie nie są wymagane.

Jak się zgłosić?

Osoby chętne zgłaszają się do pilota Chorągwi Stołecznej hm. Piotra Nasiadko (pilot@stoleczna.zhp.pl)

lub hm. Dariusza Brzuski (członkowie kręgu “Koniczyna”).

Zgłoszenia do 30 stycznia 2020 r.

Jak dokonać wpłat?

Na raty! 🙂 lub w całości, jeśli ktoś woli.

I rata do 5 lutego 600 zł (Opcja I: 600 zł)
II rata do 5 marca 600 zł (Opcja I: 300 zł)
III rata do 5 kwietnia 500 zł

Konto do wpłat: 40 1140 1010 0000 4652 6000 1014
Hufiec ZHP Warszawa-Żoliborz
Tytuł wpłat: DSCZ 2/039/2020 Imię i nazwisko – Rejs

DOKONYWAĆ WPŁAT NALEŻY DOPIERO PO INFORMACJI O ZAKWALIFIKOWANIU SIĘ NA REJS.

Dlaczego warto?

Być może to ostatnia okazja wyruszenia w rejs na pokładzie naszego żaglowca przed jego dłuższym postojem w stoczni.

Zapraszamy do oznaczania się na wydarzeniu na facebooku