XXX Rajd Szlakiem Naszej Historii w Pruszkowie zakończony

W ostatni weekend w Pruszkowie odbył się jubileuszowy XXX Rajd „Szlakiem naszej historii” imienia por. hm. Jana Cierlińskiego, który jest kontynuacją rajdów historyczno-patriotycznych, przypominających najważniejsze wydarzenia XX wieku.

W tegorocznym rajdzie wzięło udział około 1200 uczniów szkół pruszkowskich wszystkich poziomów i 200 harcerzy z Hufca Pruszków. Przy okazji rajdu została wykonana aplikacja mobilna „Przewodnik po Przeszłości”. W tym roku z aplikacji korzystały już patrole ponadpodstawowe, a w ciągu najbliższych dwóch lat ma być dalej rozwijana. Można ją pobrać bezpłatnie stąd.

Podczas uroczystości inaugurującej Rajd nastąpiło podpisanie Aktu Przekazania tradycji i dorobku AK harcerzom Hufca ZHP Pruszków.

 

phm. Dorota Wieluńska
Członek Zespołu PR Chorągwi

Może Ci się spodobać...