Wykład prof. hm. Grzegorza Nowika 18.04.2018

Zaproszenie

Instruktorski Krąg Pokoleń „Romanosy” i Zespół historyczny Hufca Warszawa-Praga-Południe serdecznie zapraszają kadrę Chorągwi Stołecznej na wykład prof. dra hab. hm. Grzegorza Nowika na temat roli harcerstwa w odzyskiwaniu niepodległości przez Polskę w 1918 r.

Druh Grzegorz, dziś przewodniczący ZHR, były komendant grochowskiego Szczepu 22 WDHiZ „Watra”, jest jednym najwybitniejszych historyków harcerstwa. Jego wykład może być doskonałą inspiracją do rozpoczęcia w środowiskach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i 100 rocznicy powołania ogólnopolskiego Związku Harcerstwa Polskiego.

Na wykład zapraszamy w środę 18 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 do Centrum Kreatywności, ul. Targowa 56 (koło bazaru Różyckiego). W miarę możliwości prosimy o obecność w mundurach.

 

 

Może Ci się spodobać...