Weryfikacja Odznak Kadry Kształcącej

Instruktorzy zainteresowani przedłużeniem uprawnień lub przyznaniem Odznaki Kadry Kształcącej proszeni są o kontakt z osobą odpowiedzialną w Chorągwi Stołecznej ZHP za weryfikację uprawnień kadry kształcącej druhną hm. Ewą Sidor (ZOKK/31/2013).

 

W celu przedłużenia uprawnień lub przyznania Odznak Kadry Kształcącej należy:

  • komplet dokumentów złożyć w siedzibie chorągwi w segregatorze “Wnioski OKK”,
  • wniosek w wersji elektronicznej wysłać na adres wnioski.okk@stoleczna.zhp.pl .

 

Weryfikacja wniosku nastąpi w przeciągu 30 dni od momentu złożenia dokumentów zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Po pozytywnej weryfikacji stosowna informacja zostanie zamieszczona w rozkazie Komendantki Chorągwi Stołecznej ZHP.

Odpowiednie wnioski można pobrać ze strony Chorągwi Stołecznej ZHP w dziale Pliki/Pliki do pobrania/Kształcenie lub po kliknięciu na linki poniżej:

 

hm. Magdalena Dąbrowska

członkini komendy ds. kształcenia

Może Ci się spodobać...