Warsztaty klimatyczne

Wraz z komendą Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej “Iluminacja” chciałabym serdecznie zaprosić wędrowników i instruktorów Chorągwi Stołecznej na warsztaty o zmianach klimatu.

O czym będą?

Zmiany klimatu czy katastrofa klimatyczna? Gdzie sprawdzać co jest faktem a co mitem? Czy harcerstwo zero waste jest w ogóle możliwe?

Zapraszamy na spotkanie z ekspertem klimatycznym dr Marcinem Popkiewiczem z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego i portalu Nauka o klimacie oraz warsztaty z zero waste harcerstwa.

Weź udział w szkoleniu i zostań ambasadorem klimatu w swoim harcerskim środowisku. Będziesz wiedzieć co i jak oraz gdzie szukać odpowiedzi na pytania związane z zmianami klimatu i czekającą  nasz kraj i świat rewolucją energetyczną i jaką rolę wobec tych wyzwań może pełnić ZHP.

Warsztaty odbędą się 9 stycznia 2020 r. w siedzibie Chorągwi Stołecznej przy ul. Piaskowej 4 od godz. 18:00.

Prosimy o zgłoszenia poprzez formularz do 6 stycznia 2019 r.

Jeżeli nie możecie przybyć samodzielnie, pomyślcie o zastępstwie. Na pewno macie w swoim otoczeniu kogoś, kto jest zainteresowany tematem.