Szczepinarium vol.2

Co dwie głowy, to nie jedna, jak głosi dobrze wszystkim znane powiedzenie. A im dłużej jedna głowa głowi się nad problemem całkiem sama, tym trudniej czasem znaleźć rozwiązanie. Idąc tym tropem nasz referat ma dla wszystkich głowiących się szczepowych, propozycję! 🙂

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Szczepinarium vol. 2 on-line!

O co chodzi?

Od momentu ukazania się tego wydarzenia na facebooku (czyt. od teraz) w dyskusji ( komentarzach) czekamy na Wasze pytania/ problemy/ zagwozdki związane z szeroko pojętą pracą z kadrą w szczepie. Jeśli dany problem/ pytanie już zostało wpisane, a Ty chciałaś/eś zapytać o to samo, lub jest to dla Ciebie temat równie ważny, to polajkuj! Tematami z największą liczbą polubień zajmiemy się w pierwszej kolejności!

Następnie przeanalizujemy wszystkie zagadnienia i w gronie ekspertów z naszego referatu będziemy na nie odpowiadać na żywo!

Kiedy? Całkiem niedługo, bo już 9 czerwca o godzinie 18:00.
Nie masz teraz czasu zastanowić się nad swoimi pytaniami? Nic straconego! W czasie trwania Szczepinarium będzie również możliwość komentowania, czy zadawania pytań dodatkowych na grupowym czacie.

Całe Szczepinarium zostanie nagrane i będzie do odsłuchania w dowolnym momencie – to dla wszystkich tych, którzy nie dadzą rady dołączyć do wydarzenia na żywo.

Zapraszamy!

Link do szczepinarium pojawi się na wydarzeniu. Bądźcie zdrowi i do usłyszenia!

Może Ci się spodobać...