10.10 Spotkanie Hufcowych KSI

W imieniu Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich serdecznie zapraszamy Przewodniczących oraz Członków i Członkinie Hufcowych Komisji Stopni na spotkanie, które odbędzie się 10 października, w godzinach 18:00 – 20:00

ZAPROSZENIE

Co na spotkaniu?

  • Zapoznanie z Chorągwianą Komisją Stopni
  • Przedstawienie nowego regulaminu Chorągwianej KSI
  • Warsztaty “Porozmawiajmy… Jak prowadzić trudne rozmowy ze zdobywającymi stopnie instruktorskie?”, prowadzone przez znakomitych specjalistów – hm. Kamę Bokacką i hm. Roberta Bokackiego.

W ciągu tego tygodnia pojawią się szczegółowe informacje o spotkaniu, a już dzisiaj prosimy – jeśli wiecie, że będziecie i, że zabierzecie ze sobą swoich kolegów i koleżanki z Komisji, napiszcie nam maila z potwierdzeniem liczby osób od Was – ksi@stoleczna.zhp.pl

Może Ci się spodobać...