Rusza Forum współpracy z “Zośką”

W listopadzie ruszy stołeczne, harcerskie Forum ds. współpracy ze środowiskiem batalionu “Zośka”. Celem Forum będzie zawiązanie i rozwijanie wzajemnych relacji, które przełożą się następnie na wspólne działania. “Zośkowcom” zależy na włączeniu harcerzy w proces, który toczy się wokół wciąż topniejącego środowiska żołnierzy “Zośki”, które liczy na wsparcie harcerzy w kultywowaniu tradycji.  Przede wszystkim jednak chodzi tu o

zbliżenie ludzi i pokoleń, o wspólne przedsięwzięcia programowe i wychowawcze. Na takiej współpracy z pewnością skorzystać mogą środowiska harcerskie, które w swojej pracy nawiązują do tradycji harcerstwa czasów wojny, czy bezpośrednio do tradycji batalionu “Zośka”. To niepowtarzalna okazja obcowania ze świadkami minionych czasów. 

Do Forum zapraszamy przedstawicieli kadry (nie tylko instruktorów), którzy chcieliby nawiązać relacje ze środowiskiem “Zośki”. Osoby chętne prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza. Na zgłoszenia czekamy do końca października, gdyż pierwsze spotkanie Forum już w listopadzie. Dowiedz się kim dzisiaj są Zośkowcy!

Czuwaj!

Komenda chorągwi

Może Ci się spodobać...