Chorągiew Stołeczna 2018. Konferencja programowa

Chcemy z Wami w miłej, niezobowiązującej atmosferze i przy dobrym jedzeniu rozmawiać szeroko o rozwoju naszej chorągwi. O tym, jak rozumiemy rozwój. O tym w jakich obszarach chcemy, żeby nasza chorągiew się rozwijała. Zapraszamy Was na konferencję programową. Spotykamy się 4 października (sobota) o godz. 10.00. 

Chcemy, aby nasza rozmowa była punktem wyjścia do stworzenia projektu planu rozwoju chorągwi na najbliższe 4 lata. Zależy nam na tym, aby plan rozwoju chorągwi odnosił się do zamierzeń postawionych w Strategii ZHP. 

Nie stawiamy sobie jako celu wypracowania szczegółowych rozwiązań ani opisania konkretnych zadań, które zostaną uwzględnione w planie rozwoju chorągwi. Zależy nam na poznaniu waszego zdania i waszych opinii o tym, jak, w którym kierunku, w jakim tempie i przy udziale jakich środków Chorągiew Stołeczna powinna się w najbliższych latach rozwijać.

Proponujemy swobodną atmosferę dyskusji, która mamy nadzieję będzie inspirowała nas wszystkich do dzielenia się ciekawymi pomysłami na rozwój chorągwi. Zakładamy, że dyskusje i praca będą toczyły się w mniejszych grupach a inspiracją dla nich będą pytania dotyczące rozwoju chorągwi, które przed każdą z grup zostaną postawione.

Zapisy na konferencję

Strona wydarzenia

 

Może Ci się spodobać...