Referat Szczepów poszukuje Instruktorów

Jesteś świetnym komendantem szczepu? A może przez lata prowadziłeś środowisko i już zdążyłeś przekazać funkcję godnemu następcy? Chciałbyś się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi szczepowymi?

Referat Szczepów Chorągwi Stołecznej poszukuje prężnego instruktora, który nie boi się niecodziennych wyzwań i pracy z kadrą na poziomie podharcmictrzowskim.

Warunki konieczne:
– posiadany stopień podharcmistrza
– doświadczenie w działaniu w komendzie szczepu
– opinia właściwego komendanta hufca (najlepiej pozytywna)

Co oferujemy:
– możliwość realizacji w kształceniu na poziomie pracy z kadrą pracującej z kadrą
– poznanie wielu środowisk i ich działania w chorągwi Stołecznej (i poza nią)
– kartę multiharc, czyli stały pakiet niusów z chorągwi
– pracę w młodym i dynamicznym zespole ;P

** Referat Szczepów: składa się z kilkorga instruktorów, byłych i obecnych członków komend i komendantów szczepów z Chorągwi Stołecznej. Organizuje coroczne kursy komendantów i komend szczepów, w których biorą udział kursanci z całej Polski. Kilka razy w roku organizuje drobne formy kształceniowe oraz zbiórki tematyczne dla komendantów, komend szczepów i zainteresowanej kadry z Chorągwi Stołecznej. Wspiera instruktorów pracujących ze szczepami i chcących założyć własne. Podlega pod zespół pracy z kadrą.

Zgłoszenia do 23.08.2019 na mail: katarzyna.wisniewska@zhp.net.pl

Może Ci się spodobać...