Rajd Olszynka Grochowska. Zgłoszenia do 21 lutego

Hufiec ZHP Warszawa-Praga-Południe zaprasza do udziału w 56. Rajdzie Olszynka Grochowska „Za Wolność Naszą i Waszą”.

W rajdzie tym upamiętnimy tych, którzy 184 lata temu walczyli o wolną Polskę w powstaniu listopadowym, a szczególnie w Bitwie o Olszynkę Grochowską. Zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy i kadra będą mogli poznać historię bitwy, sprawdzić się w różnych zadaniach oraz lepiej poznać warszawski Grochów, gdzie wiele miejsc jest pamiątką po tamtych wydarzeniach z 1831 r.

 

Zapraszamy również szkoły, kluby zainteresowań, rodziny i grupy przyjaciół do wzięcia udziału w trasie turystycznej rajdu, a wszystkich mieszkańców Warszawy na apel, który odbędzie się 28 lutego o godzinie 10.00 na placu gen. Piotra Szembeka.

Na trasie jednodniowej (dla zuchów i turystów) i dwudniowej (dla harcerzy, starszych, wędrowników i kadry) przewidziano ciepły poczęstunek, plakietki, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do rejestracji na stronie olszynka.pragapoludnie.zhp.pl, gdzie jest również więcej informacji o rajdzie.

Do zobaczenia 27 lub 28 lutego 2015 r.

 

Komenda rajdu  

Może Ci się spodobać...