Podziel się światłem – Ognisko online z WAGGGS

Kto z Was chciałby odwiedzić któryś ze Światowych Ośrodków WAGGGS? Możecie to zrobić już w tę sobotę!

Kusafiri, Sangam, Nuestra Cabaña, Pax Lodge czy Our Chalet – Światowe Ośrodki WAGGGS zapraszają na wirtualne ognisko! Dzięki tej inicjatywie będzie można nie tylko odwiedzić światowe ośrodki, ale też wspólnie pośpiewać w międzynarodowym gronie po angielsku, hiszpańsku, francusku i arabsku! To propozycja adresowana dla wszystkich: harcerek i harcerzy, wędrowniczek i wędrowników, instruktorek i instruktorów. Bądźmy w tym czasie #razemalezdalnie.

Aby wziąć udział w wirtualnym ognisku, które odbędzie się już 18.04.2020r. w godzinach 17.00 – 18.00 czasu UTC (19.00-20.00 czasu polskiego), należy wypełnić formularz online.

Link do formularza: https://bit.ly/WorldCentresShareTheLight.

Liczba miejsc ograniczona!

Wszyscy, których rejestracja zostanie zaakceptowana otrzymają link do wydarzenia wraz z hasłem oraz PDF ze śpiewnikiem. Nie należy przesyłać tego linku ani hasła dalej.

Osoby niepełnoletnie w wieku 13-18 lat mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, a osoby poniżej 13 roku życia mogą wziąć udział wspólnie z rodzicami/ opiekunami prawnymi.

Wszystkim, którzy się zarejestrują, ale z powodu przekroczenia limitu miejsc nie będą mogli wziąć udziału w czasie rzeczywistym, zostanie udostępniony link z relacji na youtube.

Ognisko prowadzone będzie w języku angielskim. Piosenki śpiewane będą w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim i arabskim. Więcej informacji na temat ogniska, które odbywa się w ramach akcji WAGGGS pod hasłem #sharethelight znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1360933390762391/. Dołączcie do skautek i skautów z całego świata!

Może Ci się spodobać...