Msza Święta w intencji zmarłych harcerek

 

Druhny i Druhowie,
wszystkich z Was, którzy mają taką możliwość, chcemy zaprosić w imieniu Księdza Biskupa na Mszę Świętą w intencji harcerek zmarłych tragicznie podczas nawałnicy w Suszku. Chcielibyśmy otoczyć modlitwą rodziny i bliskich harcerek oraz wyrazić nasze duchowe wsparcie dla harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, tak mocno dotkniętych tą tragedią.

Msza Święta odbędzie się 20 sierpnia o 18:00 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, przy ul. Długiej 13/15.

Część z Was już niesie pomoc mieszkańcom Pomorza na terenach zniszczonych przez nawałnice, za co ogromnie dziękujemy. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji włączyć się w te działania, przypominamy link do strony, z wykazem miejsc, w których organizowana jest pomóc.

 

Może Ci się spodobać...