Kurs Kadry Kształcącej „Wrota”

Druhno, Druhu!

Serdecznie zapraszamy na Kurs Kadry Kształcącej  “Wrota” organizowany przez Szkołę Instruktorską “Iluminacja” Chorągwi Stołecznej.

Kurs odbędzie się w formie dwóch biwaków, w terminie:
25 – 27 października 2019 r.
29 listopada – 1 grudnia 2019 r.
Miejsce: poza Warszawą

Cena: 350 zł w tym zapewniony nocleg, wyżywienie, materiały programowe. (istnieje możliwość dofinansowania 25% kosztów kursu dla Instruktorów z Chorągwi Stołecznej)

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz https://tiny.pl/tj2nj trwają do 4 października 2019 r.

Osoba chcąca wziąć udział w kursie musi spełnić następujące warunki: – posiadać min. otwartą próbę podharcmistrzowską,
– posiadać doświadczenie w kształceniu na dowolnym szczeblu ( np. kursy zastępowych, przybocznych, instruktorskie, metodyczne, specjalnościowe itp. zarówno w prowadzeniu zajęć jak, organizacji kursów czy planowaniu kształcenia wraz z zespołem)
– posiadać doświadczenie w pracy wychowawczej na dowolnym szczeblu

W przypadku pytań prosimy pisać na adres: aleksandra.kozubska@zhp.net.pl

Z harcerskim pozdrowieniem, Czuwaj!

Komenda KKK “Wrota”