Kurs Kadry Kształcącej TON VI

Dlaczego warto wziąć udział?

Kurs kadry kształcącej to kolejna okazja, żeby się instruktorsko rozwinąć, a przede wszystkim rozbudować warsztat pracy dobrego kształceniowca.  Będzie także wiele okazji do zwykłej rozmowy, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń między instruktorami – kadrą i uczestnikami kursu. Wszyscy będziemy się uczyć od siebie nawzajem. Uczestnictwo w kursie to również doskonały sposób na naładowanie akumulatorów – zaczerpnięcie energii i motywacji do dalszej pracy instruktorskiej.

Od strony formalnej – ukończenie kursu kadry kształcącej jest warunkiem koniecznym do zdobycia BOKK oraz pełnienia funkcji członka ZKK.

Cel kursu: przygotowanie instruktorów ZHP do pełnienia funkcji członka Zespołu Kadry Kształcącej

Terminy: od 23-25.10.2015 r. i 13-15.11.2015 r.

Więcej informacji na http://iluminacja.stoleczna.zhp.pl/szkolenia/kurs-kadry-ksztalcacej-ton-vi/

Może Ci się spodobać...