Kurs HSZ ważny w każdym hufcu

pecjaliści od zabezpieczenia imprez przydają się w każdym hufcu, który realizuje duże wydarzenia programowe. Umiejętności zapewnienia doskonałej organizacji i bezpieczeństwa w czasie imprezy można i należy się uczyć. Inspektorat Harcerskiej Służby Granicznej i Służby Zabezpieczenia Chorągwi Stołecznej ZHP zaprasza na kurs Harcerskiej Służby Zabezpieczenia.

Jeżeli interesujecie się zabezpieczeniami imprez lokalnych i ogólnopolskich, jeżeli chcecie zdobyć wiedzę i umiejętności członka służby zabezpieczenia, to przyjedźcie na kurs do Warszawy. Na kursie poznacie elementy prawa karnego oraz prawa i obowiązki członka służby zabezpieczenia, techniki wpływu, sposoby negocjacji i mediacji, a także podstawy samoobrony i łączności radiowej. Będziecie także wiedzieli jakie procedury obowiązują członka służby zabezpieczenia w jego służbie.   Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego dostaniecie certyfikat ukończenia kursu. Uprawnia on do bycia członkiem zabezpieczeń imprez, w których bierze udział HSZ. Kurs ten jest podstawowym kursem uprawniającym do dalszego rozwijania się w kierunku tej specjalności.

>>> KOMUNIKAT ORGANIZATORA

Może Ci się spodobać...