Kurs HSZ 2019 – edycja wiosenna

Stołeczny Inspektorat  Harcerskiej Służby Zabezpieczenia zaprasza na doroczną, wiosenną edycję kursu HSZ. W ramach kursu poznacie podstawy prawne działania służb zabezpieczenia. Dowiecie się, jak można realizować specjalność HSZ. Będziecie mogli spróbować swoich sił jako kontrolerzy w przejściu/bramie, kontrolując legalność pobytu osób czy identyfikując osoby niepożądane.

Absolwenci kursu będą mogli wejść w skład chorągwianej sieci zabezpieczenia harcerskiego, która przygotowywana jest do działania m.in. zlotów i imprez organizowanych przez Chorągiew oraz GK ZHP. Umiejętności zdobywane w czasie kursu HSZ służą także podczas hufcowych wydarzeń wymagających zabezpieczenia.

Najważniejsze informacje:

Terminy: 08-10.03.2018 (teoria) i 29-31.03.2018 (praktyka)

Koszt:
– uczestnicy: 110 zł za całość
– zastępowi: 40 zł za całość
– kadra pomocnicza: 25 zł za II weekend

Limit miejsc: 24 osoby (zgłoszenia do 3 lutego 2019)

Pozostałe szczegóły wydarzenia oraz informacje o zgłoszeniach znaleźć można w komunikacie organizatora (pobierz komunikat w pliku PDF).

Szkolenie polecają:

akademia soevj-01 5 żywioł identyfikator-01