Kilka dni – jeden cel!

„Nieść chętną pomoc bliźnim…”

 

W tych dniach wszyscy uczestniczymy w niezwykle ważnym działaniu, jakim jest powszechna zbiórka funduszy na skomplikowaną operację przeszczepu płuc, która pozwoli żyć wspaniałej instruktorce ZHP – hm. Justynie Piotrowskiej z Oławy.


Jako Naczelnik Związku Harcerstwa Polskiego jestem dumna z energii i postawy setek zuchów, harcerzy i instruktorów, którzy odpowiedzieli na swoisty alert, który zabrzmiał z Dolnego Śląska i ofiarnie włączyli się do pomocy – również tej materialnej.

Druhny i Druhowie, Szanowni Państwo!

 

Dzisiaj po raz kolejny okazuje się, że dla Przyjaciela w potrzebie potrafimy pokonywać wszelkie trudności. W ciągu kilkunastu dni w całej Polsce zebrano dla Druhny Justyny ponad 450 000 złotych. Aby operacja mogła się odbyć potrzeba 150 000 euro, czyli ponad 650 000 zł. Kwotę należy zebrać do 1 lipca. Zostało kilka dni, a cel jest jeden – życie Justyny. Wierzę, że nie zawiedziemy.

 

Już dzisiaj w imieniu Związku Harcerstwa Polskiego serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy włączyli się w zbiórkę funduszy. Jest to dla nas piękna i bardzo ważna lekcja życia, braterstwa i służby.

  

hm. Małgorzata Sinica
Naczelnik ZHP

 

 

Nr rachunku dla Justyny:

51 1240 1994 1111 0010 5166 3028

Fundacja Świat z Uśmiechem

ul. Kopernika 6

56-400 Oleśnica
 

 

Dla wpłat z zagranicy:

SWIFT: PKOPPLPW
Nr rachunku 51 1240 1994 1111 0010 5166 3028

 

Wsparcie przez aukcję internetową:
http://www.siepomaga.pl/plucadlajustyny

 

 

Szczegółowe informacje na stronie http://plucadlajustyny.pl

Może Ci się spodobać...