Julliete Low Seminar – zostań wolontariuszem

W dniach 14 – 20 listopada równocześnie w 20 miejscach na świecie (jednym z tych miejsc jest Harcerski Ośrodek Morski w Pucku) odbędzie się Juliette Low Seminar, na którym WAGGGS szkoli liderów. W tym roku ZHP jest jednym ze współorganizatorów.

Tegoroczna edycja JLS jest poświęcona wdrażaniu nowego modelu liderskiego WAGGGS.

W Seminarium Juliette Low w Pucku weźmie udział ponad 40 osób ze wszystkich regionów WAGGGS, między innymi z Filipin, Hiszpanii, Irlandii, Japonii, Libanu, Sierra Leone, Tanzanii i USA, także z Polski. Polski „hub” jest obsługiwany przez polską kadrę, zajęcia prowadzone będą przez międzynarodowy zespół.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu organizacyjnego na co najmniej 3 dni w okresie od 11 – 21 listopada (im dłużej tym lepiej) proszone są o wypełnienie ankiety personalnej do 23 października 2019 r.

Oferta jest adresowana do pełnoletnich członkiń i członków ZHP z co najmniej otwartą próbą przewodnikowską, którzy potrafią swobodnie porozumieć się w języku angielskim w codziennych sprawach. Mile widziane doświadczenie w kontaktach międzynarodowych – skautowych.

Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie na czas pobytu w Pucku oraz udział w kosztach podróży w zależności od czasu zaangażowania w obsługę projektu (osoby dojeżdżające na dłużej mogą liczyć na częściowy lub całkowity zwrot kosztów podróży zgodnie z indywidualnym ustaleniem z organizatorami).

W razie pytań kontakt do organizatorów:
Wydział Zagraniczny GK
jls@zhp.pl, tel. 695 920 062.

Może Ci się spodobać...