Jesteś wędrownikiem? Zgłoś się na Roverway 2016!

Do 15 stycznia możecie zgłosić się na Roverway – zlot skautów w wieku wędrowniczym. Czasu jest mało, a w imprezie warto wziąć udział! W najbliższe wakacje Roverway odbędzie się we Francji.

 

Roverway to europejski zlot dla wędrowników w wieku 16-22 lata, który odbędzie się od 3 do 14 sierpnia 2016 we Francji. Hasłem przewodnim imprezy jest “On The Road” (“Sur La Route”). Koszt imprezy wynosi 425 euro od uczestnika. W wydarzeniu mogą brać udział 5-7-osobowe patrole wraz z pełnoletnim instruktorem jako opiekunem. Jeśli masz powyżej 22 lat, możesz wziąć udział w imprezie jako IST. Wówczas koszt udziału to 335 euro.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 stycznia.

Więcej informacji na www.roverway.zhp.pl oraz na fanpage’u na facebooku www.facebook.com/RoverwayZHP

phm. Wojtek Puchacz

członek komendy Chorągwi ds. zagranicy i komunikacji

Może Ci się spodobać...