Jednoczy nas Polska – konkurs grantowy dla gromad i drużyn

PRZEDŁUŻAMY ZGŁOSZENIA!

Czekamy na Wasze wnioski do 24 października!

 

Jest to działanie w ramach projektu “Tworzymy niepodległą” skierowany do wszystkich jednostek organizacyjnych (zastępów, drużyn, szczepów, itp.) czterech organizacji harcerskich (ZHP, ZHR, FSE, SH), które mogą uzyskać dotację w wysokości nawet do 1000 zł na działanie skierowane do mieszkańców Warszawy.

Projekt  jest współfinansowany przez m.st. Warszawę i realizowany w ramach Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020″.

Wasza inicjatywa powinna dotyczyć współczesnego pojmowania patriotyzmu i/lub promowania aktualnych postaw odpowiedzialności obywatelskiej. Nie trzeba nawiązywać swoimi działaniami do wydarzeń sprzed stu lat, ale przede wszystkim pokażcie jak Wy dzisiaj pojmujecie patriotyzm i jak chcecie zaangażować Warszawiaków w bycie aktywnym obywatelem. Możecie skierować Waszą inicjatywę do mieszkańców swojej dzielnicy, do uczniów szkół, do których chodzicie, do swoich sąsiadów, a nawet do całego miasta!

Działania w ramach konkursu muszą być podjęte na terenie m st. Warszawy i odbyć się w dniach 15 października – 30 listopada 2018 roku.

W załączeniu regulamin oraz wniosek do wypełnienia.

Wypełnione wnioski należy przesyłać na adres aleksandra.wasielewska@zhp.net.pl

Może Ci się spodobać...