Jednoczy nas Polska – konkurs grantowy dla gromad i drużyn

Jest to działanie w ramach projektu „Tworzymy niepodległą” skierowany do wszystkich jednostek organizacyjnych (zastępów, drużyn, szczepów, itp.) czterech organizacji harcerskich (ZHP, ZHR, FSE, SH), które mogą uzyskać dotację w wysokości nawet do 1000 zł na działanie skierowane do mieszkańców Warszawy.

Projekt  jest współfinansowany przez m.st. Warszawę i realizowany w ramach Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020″.

Wasza inicjatywa powinna dotyczyć współczesnego pojmowania patriotyzmu i/lub promowania aktualnych postaw odpowiedzialności obywatelskiej. Nie trzeba nawiązywać swoimi działaniami do wydarzeń sprzed stu lat, ale przede wszystkim pokażcie jak Wy dzisiaj pojmujecie patriotyzm i jak chcecie zaangażować Warszawiaków w bycie aktywnym obywatelem. Możecie skierować Waszą inicjatywę do mieszkańców swojej dzielnicy, do uczniów szkół, do których chodzicie, do swoich sąsiadów, a nawet do całego miasta!

Działania w ramach konkursu muszą być podjęte na terenie m st. Warszawy i odbyć się w dniach 15 października – 30 listopada 2018 roku.

W załączeniu przesyłamy regulamin oraz wniosek do wypełnienia. Należy przesłać je do 15 października 2018.

Wyniki konkursu będą opublikowane 18 października.

Koordynatorką projektu jest phm. Aleksandra Wasielewska HR, wypełnione wnioski należy przesyłać na adres aleksandra.wasielewska@zhp.net.pl

Może Ci się spodobać...