IV zbiórka CH SI ILUMINACJA – 24 września 2014

Drodzy Kształceniowcy a także Wszyscy, którzy wspierają kształcenie w naszej Chorągwi (w tym w szczególności w 27 hufcach)  poprzez prowadzenie zajęć!!!

Chciałabym Was serdecznie zaprosić w imieniu Komendy SI Iluminacja oraz hm. Marcina Adamskiego i ekipy wspierającej pracę z kadrą w naszej Chorągwi na IV zbiórkę Ch SI Iluminacja w dniu 24 września 2014 r. o temacie “Praca z kadrą w hufcu”.

​Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za wypełnienie bardzo krótkiej ankiety zgłoszeniowej przez uczestników zbiórki:

https://docs.google.com/a/stoleczna.zhp.pl/forms/d/1OJMvH439IdW8TdJTcyn6YEqbB1hoIiCiylbjibZ6ZBc/viewform

Warsztat dla hufcowych i międzyhufcowych ZKK „System pracy z kadrą w hufcu”, kierujemy w sposób szczególny do członków hufcowych i międzyhufcowych ZKK.

Dlaczego taki temat? Przede wszystkim dlatego, że kształcenie jest jednym z filarów systemowej pracy z kadrą. Niemniej – poza kształceniem – praca z kadrą powinna skupiać się na innych ważnych obszarach takich jak:
– pozyskiwanie kadry na funkcje,
– wspieranie w pełnieniu funkcji, pracę przełożonego z podopiecznym,
– motywowanie,
– wsparcie w samodoskonaleniu, pracy nad sobą, rozwoju w ramach organizacji,

Zapraszamy na warsztat, podczas którego postaramy się połączyć te wszystkie obszary w jedną, logiczną całość. Będziemy m.in. wypracowywać model współpracy osób (w ramach hufca) , które są odpowiedzialne za pracę z kadrą – kształceniowców, namiestników, programowców, etc.

W ramach przygotowania do zbiórki prosimy o zapoznanie się z “Systemem pracy z kadrą w ZHP”.

24 września 2014 (środa)
godz. 18.00 do godz. 20.30
siedziba Chorągwi Stołecznej, Piaskowa 4

Może Ci się spodobać...