Instruktor – nr 5 / Wrzesień 2013

Kolejny numer INSTRUKTORA świadczy o poważnym procesie wydawniczym naszego medium. Powoli nasz zespół redakcyjny rośnie w siłę (pragnę powitać w nim oficjalnie phm. Zosię Walkiewicz – jeszcze do niedawna Szymczykiewicz), a i to podejrzewam nie koniec, bo już stopniowo na horyzoncie morza talentów pojawiają się nowe, barwne “żaglowce”, które rychło zmierzają ku naszej redakcyjnej załodze.

Jesień w Chorągwi Stołecznej zapowiada się obfita w wydarzenia. Dołożymy wszelkich starań, by rzetelnie przekazywać je Tobie. Chciałbym przy okazji tego numeru zwrócić uwagę na duży wkład pracy i starań szczególnie jednego z członków naszej redakcji – Tomka Śledziewskiego, który tym razem wziął ogromny rozmach i zaszalał z szatą graficzną naszego miesięcznika, co mam nadzieję, widać wyraźnie. Dziękuję w imieniu całego zespołu Tomku. Dobra robota. Kończąc ten długawy wstęp przekazuję w Twoje ręce 5. numer INSTRUKTORA życząc przyjemnej lektury.

hm. Tomasz Dudewicz
– Redaktor naczelny

Może Ci się spodobać...