Instruktor – nr 4 / Wakacje 2013

Kolejny numer Instruktora świadczy o skończonych wakacjach (przynajmniej dla większości, pozdrawiam studentów). Jak z pewnością nietrudno będzie zorientować się, nowych tematów ciągle przybywa. Tym samym przybywa coraz więcej osób do współpracy z zespołem redakcyjnym. Pojawiają się także tematy, które ze względu na ograniczoną objętość gazety będą kontynuowane w kolejnych numerach.

Cieszę się, że odpoczęliście podczas wakacji, ale tym większa moja radość, że z nagromadzoną pozytywną energią do działania znowu pokażecie swoje możliwości i po raz kolejny Chorągiew Stołeczna przekona się o efektach Waszej pracy. Zachęcam do czytania, komentowania, oceniania i przesyłania nam swoich spostrzeżeń. Jeszcze mocniej zachęcam do zgłaszania nam swoich pomysłów na artykuły i do pisania ich.

INSTRUKTOR 4

hm. Tomasz Dudewicz
– Redaktor naczelny

Może Ci się spodobać...