I Zlot Harcerski w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Ogólnopolski Zlot Chorągwi Stołecznej ZHP
I Zlot Harcerski z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zawsze możemy jak co roku wpaść na chwilę na Powązki i w małym gronie swojej drużyny uczcić 1 sierpnia. Ale czy nie warto wykorzystać ten dzień do poznania nowych osób i spędzenia czasu z harcerzami z innych środowisk i organizacji? Cztery organizacje harcerskie, działające na terenie Warszawy (Chorągiew Stołeczna ZHP, Okręg Mazowiecki ZHR, Stowarzyszenie Harcerskie, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego “Zawisza” FSE), wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego organizują w Warszawie Zlot Harcerzy w terminie 30.07-2.08.
Zapraszamy wszystkie środowiska, które co roku obchodzą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego do tego, by tym razem świętować ją wspólnie.
Szczegóły na stronie wydarzenia: http://powstanie.stoleczna.zhp.pl.
Na zgłoszenia czekamy tylko do 3 lipca.
Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/822454137930397/
Zapraszamy!
Harcerki i harcerze łączą miasto!

Może Ci się spodobać...