hm. Tomasz Werner

Funkcja: Członek Komisji Rewizyjnej Chorągwi

 

Kariera harcerska

Wstąpiłem do ZHP od 1975 roku. Byłem zastępowym przybocznym i drużynowym drużyny harcerzy, zcą komendanta Szczepu w 242 WDHiZ w Hufcu Warszawa Ochota. Kilkukrotnie pełniłem funkcje w komendzie zgrupowań obozów szczepu. Od końca lat 80tych wspierałem hufiec jako kwatermistrz, pełnomocnik HAL, księgowy, członek komendy hufca, zca komendanta hufca, członek komisji rewizyjnej, członek ZKK hufca,”nadworny fotograf”, od prawie 20 lat członek a od około 10 lat  przewodniczący KSI hufca. Od 1999 roku pełniłem funkcje w Komisji Rewizyjnej Chorągwi kolejnych kadencji, głównie zajmując się zadaniami kontroli finansowej. Byłem członkiem Ruchu Całym Życiem w tym skarbnikiem i wiceprzewodniczącym. Uczestniczyłem w kształceniu na poziomie hufcowym, chorągwianym i prowadzeniu warsztatów w CSI i RCŻ (w tym w kursach kadr szczepów, kursie harcmistrzowskim i KKK). Delegat na Zjazd ZHP w jednej kadencji. Obecnie jestem przewodniczącym KSI hufca, członkiem KR hufca oraz członkiem KRCh. 

Życiowo

Prywatnie pracuję jako geofizyk, kierownik zespołu w instytucie PAN. Ojciec dwójki  bardzo nieletnich dzieci, z małą ilością wolnego czasu na rower, góry i robienie zdjęć :-(. Na bieżąco z kreskówkami i placami zabaw. 

Moje instruktorskie/ harcerskie przesłanie (credo)

Cenię uczciwe, szczere przyznawanie się do swych problemów i szukanie rozwiązań. Nie cierpię “trupów w szafie”, szczególnie finansowych.

Może Ci się spodobać...