hm. Magdalena Michalak

Funkcja: Członkini KSI, Członkini Komisja Rewizyjna Chorągwi, Redaktor miesięcznika “Instruktor”

Kariera harcerska

Od 1991 rozpoczęłam swoją przygodę z harcerstwem. Od 1999 roku Instruktorka w Hufcu Warszawa Praga Północ im. Wigierczyków. Przez kilka lat prowadziłam gromadę zuchową. Na poziomie: hufca pełniłam funkcję sekretarza komendy hufca, Na poziomie Chorągwi miło było pełnić funkcję zastępcy szefa inspektoratu ratowniczo-medycznego Chorągwi Stołecznej ZHP. 

A obecnie: członkini KSI hufca i KSI chorągwi oraz członkini – sekretarz Komisji Rewizyjnej Chorągwi Stołecznej ZHP

Życiowo

Prywatnie analityk w Banku, usamodzielniona w pełni niezależna. Gdy już mam czas wolny lubię jeździć na rowerze, tańczyć, chodzić na dłuuugie spacery. A to co sprawia mi największą frajdę to śpiew – dlatego od marca 2013 należę do Reprezentacyjnego Chóru Chorągwi Stołecznej 🙂

Moje instruktorskie/ harcerskie przesłanie (credo)

“Przejdę przez ten świat tylko jeden raz. Dlatego cokolwiek mogę zrobić dobrego lub jakąkolwiek komukolwiek wyświadczyć przysługę, niech uczynię to teraz. Niech tego nie odkładam ani nie zaniedbuję, bo nie będę szedł tą drogą nigdy więcej” – Św. Paweł.

Może Ci się spodobać...