Gra NS na start roku harcerskiego

W imieniu Referatu NS Chorągwi Stołecznej serdecznie zapraszamy na Grę „Szlakiem Zabytków Światowego Dziedzictwa UNESCO w Polsce”  rozpoczynającą rok harcerski 2019/20.

Gra odbędzie się 24 września i rozpocznie się apelem o godzinie 10.00 na Rynku Starego Miasta w Warszawie.

W programie gry:
– zwiedzanie Muzeum Warszawy (wymiennie dla niektórych grup Centrum Interpretacji Zabytków),
– zwiedzanie Starego Miasta ( Barbakan, Brama Gnojna, Międzymórze, Ogrody Królewskie, Schody Ruchome, Most Gotycki na starej fosie, Wieża Widokowa w Kościele św. Anny – dla chętnych, do pokonania 150 schodów),
– a w międzyczasie majsterki, zabawa tematyczna, strzelanie z łuków lub proc, konkurs plastyczny
Będzie się działo, będzie ciekawie i wesoło i oczywiście zdobywamy ODZNAKĘ UNESCO.

Drużyny proszę zgłaszać drogą mailową choragiew@stoleczna.zhp.pl , lub telefonicznie do dh Bożeny Rudzińskiej (791067555) wg wzoru:

Numer drużyny i nazwa, imię i nazwisko drużynowego oraz lista osób biorących udział zawierająca imiona i nazwiska

Na zgłoszenia czekamy do 22 września 2019 r.

Jeśli są chętni wędrownicy lub instruktorzy do pomocy w obstawie gry – prosimy o kontakt sms z druhną Bożeną.

fot. Adam Nieścioruk | Unsplash