Betlejemskie Światło Pokoju – Światło służby

Druhny i Druhowie,

W tym roku BŚP przyjeżdża do Warszawy z południa Polski w niedzielę 13 grudnia 2020.
 
Zapraszamy w tym dniu na godz. 16:00 do Archikatedry Warszawskiej na mszę inaugurującą wędrówkę światła po Chorągwi Stołecznej.
 
W imieniu Komendy Chorągwi i kapelana Chorągwi zapraszamy delegacje hufcowe (1-3 osób) do katedry. Ze względu na zagrożenie epidemiczne do kościoła będa mogły wejść tylko zgłoszone delegacje z hufców.
Komenda Chorągwi zapewni dla każdego hufca lampion, więc delegacje mogą, ale nie muszą brać ze sobą lampionów.
 
W tym roku hasłem jest Światło służby. Więcej o idei BŚP tu: https://swiatlo.zhp.pl

Prosimy o potwierdzenie przybycia (wraz z podaniem informacji o osobie odpowiedzialnej wraz z kontaktem mailowym do niej oraz dokładnej liczebności delegacji) do 6 grudnia 2020 r. z Marią Przeciszewską na adres maria.przeciszewska@zhp.net.pl

Może Ci się spodobać...