Zorganizuj rajd dla skautów z IST Europejskiego Jamboree!

W EJ2020 weźmie udział około 3 tys. członków tzw. International Service Team czyli służby pomocniczej. Będą to pełnoletni skauci z różnych zakątków świata (w Europejskim Jamboree, oprócz organizacji z European Scout Region, biorą udział m.in. takie kontynenty jak Ekwador, Stany Zjednoczone, Argentyna czy Arabia Saudyjska).

IST Adventure to program przygotowany z myślą o skautach – wolontariuszach. Będzie miał miejsce przed EJ2020 (pomiędzy 20, a 24 lipca 2020 r. w ciągu 2 – 3 dni, tak aby IST dotarli na zlot 24 lipca) i polegał na ich uczestnictwie w rajdach organizowanych przez różne środowiska harcerskie. Będzie to dla nich okazja, aby przeżyć fajną przygodę, pozwiedzać nasz kraj, a dla harcerzy doskonała możliwość, aby poznać skautów, poćwiczyć umiejętności językowe i świetnie się bawić.

Forma rajdu może być dowolna – wędrówka, zwiedzanie, rowery, kajaki, co tylko przyjdzie Wam do głowy, aby uatrakcyjnić pobyt naszym gościom zanim wesprą nas swoją pracą w tworzeniu Europejskiego Jamboree.

Link do formularza zgłoszeniowego TUTAJ

Więcej informacji TUTAJ

Kontakt do organizatorów:
istadventure@ej2020.org

fot. Konrad Kmieć | ZHP

Może Ci się spodobać...