Zmarł Druh Andrzej Rzuchowski

19 stycznia 2018 r. na wieczną wartę odszedł Druh Harcmistrz Andrzej Rzuchowski. Swoją instruktorską drogę zaczynał jako drużynowy 2 Skarżyskiej Drużyny Harcerzy. Choć wywodził się z Chorągwi Kieleckiej, przez kilkadziesiąt lat był związany z Chorągwią Stołeczną jako członek Komendy Chorągwi, główny Księgowy, Przewodniczący Komisji Kształcenia i Prób Instruktorskich, a także członek i Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Chorągwi Stołecznej. Był również Redaktorem Naczelnym Biuletynu Historycznego Chorągwi oraz członkiem i Przewodniczącym Komisji Historycznej Chorągwi Stołecznej ZHP.

Msza Święta zostanie odprawiona w czwartek 25 stycznia 2018 r. o godz. 11:30 w kościele Św. Stefana przy ul. Czerniakowskiej 137, po której nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny w Powsinie.

 

Może Ci się spodobać...