Zgłoś swój patrol na Zlot Chorągwi. Patrolowy jedzie za darmo.

Od 31 lipca do 3 sierpnia potrwa Ogólnopolski Zlot Chorągwi Stołecznej ZHP. Od tej pory szefowie patroli liczących co najmniej 6 osób jadą na zlot zupełnie za darmo!

 

 

 

 

 

 

Skąd ta zmiana? Wiemy, że część z Was na przełomie lipca i sierpnia będzie już po swoich obozach. W ten symboliczny sposób pragniemy podziękować Wam za świetną opiekę nad członkami Waszych drużyn i podkreślić jak ważną rolę pełnicie w naszej organizacji. Jesteśmy pewni, że macie wystarczająco dużo siły, by zabrać Waszych harcerzy na czterodniowy zlot i pokazać im czym w praktyce jest nowoczesny patriotyzm.

A program zlotu jest nim wypełniony aż po brzegi! Pierwszy przykład: Nocna Zmiana Miasta. W nocy z 31 lipca na 1 sierpnia setki harcerzy rozbiegną się po ulicach Warszawy, by tak przygotować nasze miasto do 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, by nikt nie miał wątpliwości co wydarzyło się 7 dekad temu.

Chcecie być wśród nich? Jeżeli zgłosicie się jeszcze w maju, każdy członek patrolu zapłaci tylko 120 zł. Więcej informacji na 70.stoleczna.zhp.pl.

 

 

phm. Wojtek Puchacz

koordynator promocji

Ogólnopolskiego Zlotu Chorągwi Stołecznej ZHP

Może Ci się spodobać...