Zgłoś się na staż!

Startup Stock Photos

Czym jest program stażowy?

Uruchamiamy program stażowy, który jest świetną okazją do zdobycia umiejętności i doświadczenia. Zaletami stażu są:

 • rozwój – nowe kompetencje poświadczone referencjami;
 • wyzwania – zadania na poziomie oddziału warszawskiego największej organizacji młodzieżowej w Polsce;
 • ludzie – możliwość nawiązania cennych znajomości wśród grona instruktorskiego chorągwi;
 • elastyczność – dopasowany grafik pracy, możliwość odbycia stażu trwającego od 1 do 6 miesięcy.

 

Dla kogo?

Oferta jest przewidziana dla członków ZHP powyżej 18 roku życia szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej.

 

Informacje organizacyjne

Czas trwania: od 1 lipca do 31 grudnia 2017 r.

Współpraca na podstawie umowy wolontariackiej.

Stażysta otrzyma zaświadczenie i opinię o odbytym stażu.

Każdy stażysta zostanie wyposażony w wyprawkę wolontariusza.

Chętnych zapraszamy do kontaktu katarzyna.krzak@stoleczna.zhp.pl lub 533 318 712.

 

W ramach stażu zapewniamy

 • opiekę koordynatora stażu i wsparcie ze strony pracowników;
 • przygotowanie merytoryczne i organizacyjne do realizacji zadań;
 • pracę pełną wyzwań;
 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwoju swoich umiejętności i zdobycia nowych kompetencji.

 

Obszary

Przygotowaliśmy kilka obszarów, w których możesz odbyć staż:

 • BIURO – bieżące wsparcie członków zarządu i obsługa interesantów: obieg dokumentów, obsługa poczty elektronicznej i kalendarza, obsługa narzędzi Office365, archiwizacja, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, opracowywanie dokumentów i zestawień, obsługa urządzeń biurowych, praca w zespole (osoba odpowiedzialna hm. Katarzyna Krzak);
 • PROGRAM – wsparcie asystenckie – obsługa poczty, zarządzanie kalendarzem, przygotowywanie i obsługa spotkań (osoba odpowiedzialna hm. Sylwia Adamczuk);
 • PROGRAM – pomoc w organizacji przedsięwzięć programowych – obsługa biurowa, wsparcie organizacyjne, promocja, współtworzenie programu przedsięwzięć chorągwianych (osoba odpowiedzialna hm. Sylwia Adamczuk);
 • PROMOCJA – udział w promocji obozów HAL, współtworzenie nowej koncepcji promocji stołecznego harcerstwa, opracowywanie materiałów graficznych, obsługa stron internetowych (osoba odpowiedzialna hm. Katarzyna Krzak);
 • FINANSE – pozyskiwanie środków – udział w rozliczaniu dotacji, nauka podstaw księgowości, obsługa urządzeń biurowych, obsługa programu Excel, praca w zespole (osoba odpowiedzialna hm. Maciej Kądzielski);
 • MAJĄTEK – akcje zarobkowe i zbiórki publiczne – komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, obsługa i monitorowanie zgłoszeń, planowanie w czasie, zaznajomienie z aspektami prawnymi prowadzenia działalności gospodarczej (osoba odpowiedzialna hm. Jacek Słaby).

Może Ci się spodobać...