Zbiórka PRACY Z KADRĄ: rola hufcowej KSI w systemie PZK

Już 19 maja (wtorek) zapraszamy na kwartalną zbiórkę Pracy Z Kadrą (PZK). Zgodnie z tytułem zbiórki, pochylimy się tym razem nad rolą KSI w systemie pracy z kadrą.

To, że KSI odgrywa istotną rolę w systemie jest oczywiste. Nie chcemy tego nawet udowadniać! Postaramy się stworzyć w naszych głowach wyobrażenie o tym, jakie miejsce powinna zajmować KSI w hufcowym systemie naczyń połączonych. Miejsce idealne oczywiście. Spróbujemy zdefiniować aktywną rolę KSI w życiu hufca. Spojrzymy na sprawę przez pryzmat znanych z doświadczenia problemów, kłopotów i wyzwań, jakie na co dzień stoją przed komisjami. Postaramy się, aby każdy wyniósł ze zbiórki inspirację do pozytywnych zmian nie tylko w samej KSI, ale tez w jej otoczeniu.

Spotkanie:
– będzie 19 maja (wtorek)
– zacznie się o 18.00 a skończy ok. 20.30
– odbędzie się na Piaskowej 4
– będzie w mundurach

Zapraszamy instruktorów ds. pracy z kadr, komendantów hufców oraz szefów (lub przedstawicieli) hufcowych KSI.

Zapraszają
hm. Agata Gotowczyc
hm. Marcin Adamski

https://docs.google.com/a/stoleczna.zhp.pl/forms/d/1PBYTiZ_QeF9Gc8d_f7Y_2kSAb9GNG77bW-vDFPG9Y9c/viewform

Może Ci się spodobać...