Zbiórka PRACY Z KADRĄ. Pozyskiwanie kadry 35+

Pierwsza w 2015 roku zbiórka z obszaru PRACY Z KADRĄ skupi się na temacie pozyskiwania kadry w wieku 35+. Będziemy rozmawiać o tym kogo, do jakich zadań i w jaki sposób pozyskiwać. Rozważymy jaka wartość dla organizacji mogą wnieść osoby w wieku 35+. Pomyślimy jak do nich dotrzeć i co zaoferować.

W zbiórce wezmą udział goście – instruktorzy ze środowisk, które maja pozytywne doświadczenia w angażowaniu do wsparcia na rożnych frontach pracy hufca osób 35+. Będzie o pozyskiwaniu instruktorów, kadry wspierającej, wolontariuszy. 

 

Zapraszamy wszystkich, którym temat jest bliski, a zwłaszcza tych, którzy w hufcu mają braki kadrowe i nie rozważali jeszcze opcji 35+. 

Zbiórka odbędzie się 10 lutego (wtorek), start o godzinie 18.00, w siedzibie chorągwi (Piaskowa 4). 

Do udziału zapraszamy instruktorów z poziomu komend hufców.

Zgłoszenia zbieramy do niedzieli 8 lutego 2015 r. pod linkiem: http://tnij.org/35plus

Prowadzący: hm. Agata Gotowczyc i hm. Marcin Adamski

hm. Magdalena Dąbrowska
Członkini Komendy Chorągwi ds. pracy z kadrą

 
 

 

Może Ci się spodobać...