Motywowanie kadry

Podczas wiosennej zbiórki instruktorów ds. pracy z kadrą weźmiemy na warsztat jeden z obszarów „Systemu pracy z kadrą w ZHP” – motywowanie. Motywowanie kadry jest w rozmowach instruktorskich często wskazywane, jako jedno z ważniejszych zadań kadry zarządzającej. Ważne, a zarazem niełatwe, bo to właśnie ze stałym, dobrze dobranym motywowaniem często mamy kłopot.

Zgłoszenia do 30 maja pod adresem: http://pzk31maja.zgloszenia24.pl/

Co na zbiórce?

W pierwszej części zbiórki pochylimy się nad wyzwaniami motywowania – czym kierować się w motywowaniu kadry? Kogo motywować – wszystkich, czy tylko wybranych? Kiedy i jakie formy motywacji stosować? Jakie utrzymywać relacje między motywacją wewnętrzną, a zewnętrzną? Drugą część spotkania poświęcimy przykładom motywowania, jakie obowiązują w stołecznych hufcach. Zapewniamy pole wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i inspiracji!

Tematyka zbiórki może być szczególnie warta uwagi ze względu na zbliżające się obozy, podczas których motywowanie kadry jest jednym z istotniejszych wyzwań.

Organizacja

Na zbiórkę PRACY Z KADRĄ zapraszamy tradycyjnie po 2 osoby z hufca, instruktora komendy ds. pracy z kadrą (lub pełniącą te obowiązki) oraz komendanta hufca (lub inną wskazaną przez niego osobę). Spotykamy się w mundurach.

Data: wtorek, 31 maja
Miejsce: siedziba chorągwi (Piaskowa 4)
Godziny: zaczynamy o 18.00, kończymy przed 21.00

ZGŁOSZENIA DO 30 maja TYLKO PRZEZ FORMULARZ: http://pzk31maja.zgloszenia24.pl/

Czuwaj!

hm. Agata Gotowczyc (Hufiec Wola)
hm. Marcin Adamski (Hufiec Mokotów)

Może Ci się spodobać...