Zbiórka Komisji Rewizyjnej Chorągwi Stołecznej ZHP – przypomnienie o terminie potwierdzenia uczestnictwa

Szanowne Druhny i Szanowni Druhowie,

Komisja Rewizyjna Chorągwi Stołecznej ZHP zwołuje zbiórkę członków komisji rewizyjnych hufców Chorągwi Stołecznej ZHP w sobotę 18 stycznia 2014r. o godzinie 10:00.

Zapraszamy Przewodniczące i Przewodniczących oraz wszystkich pozostałych członków poszczególnych komisji rewizyjnych hufców Chorągwi Stołecznej ZHP.

W związku z powyższym proszę Przewodniczące i Przewodniczących KRH o:

• Powiadomienie o zbiórce wszystkich członków Komisji Rewizyjnej Hufca.
  • Zapewnienie obecności przynajmniej jednego przedstawiciela Komisji Rewizyjnej Hufca przez całą zbiórkę.
  • Potwierdzenie do dnia 10 stycznia 2014. kto będzie uczestniczył w warsztatach na adres magdalenabawolik@wp.pl
  • Dostarczenie na zbiórkę sprawozdania za rok 2013 oraz planu pracy na rok 2014.

Czuwaj!

hm. Magdalena Bawolik