Zbiórka-kolacja kształceniowców

Drodzy Instruktorzy Iluminacji i Szefowie Kształcenia w hufcach!

Serdecznie zapraszamy Was na zbiórkę Szkoły Instruktorskiej „Iluminacja” w dniu 22.09.2015 w siedzibie chorągwi przy Piaskowej 4, o godz. 18:00. Zbiórka odbędzie się w formie kolacji podczas której poza ucztą dla ciała będzie uczta dla ducha. Porozmawiamy o wspólnej wizji kształcenia w chorągwi, o współpracy między zespołami (jak to robić efektywnie aby wspólnie kształtować instruktorów), o planach na rok harcerski zarówno w hufcach jak i na poziomie chorągwi. Wymienimy się naszymi doświadczeniami i podzielimy sukcesami oraz problemami.

Zabierzcie ze sobą instruktorów, którzy zajmują się kształceniem w Waszych hufcach abyśmy mogli porozmawiać w szerokim gronie.

Aby ułatwić logistyczne przygotowanie zbiórki proszę o zgłoszenie się na nią za pomocą formularza: https://kolacja.zgloszenia24.pl/

Liczymy na Waszą obecność 🙂

Może Ci się spodobać...