Zawody Pływackie 2018. Zaproszenie

Już po raz drugi zapraszamy Was na amatorskie Zawody Pływackie Chorągwi Stołecznej ZHP. W imprezie mogą wziąć udział harcerze, harcerze starsi, wędrownicy oraz kadra naszej chorągwi. W tym roku gospodarzem zawodów jest Miasto i Gmina Piaseczno. Spotykamy się 11 marca (niedziela) o godz. 9.00 w obiekcie GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zawody potrwają do godziny 13.00. Zapraszamy zawodników i kibiców!

Podobnie jak w ubiegłym roku, zgłoszenia przyjmujemy w imieniu hufców. Można zgłaszać udział w kategoriach indywidualnych, których jest 8. Nowością w porównaniu z poprzednimi zawodami jest kategoria kadrowa: „Orki” – kadry 35+. Jedyną kategorią zespołową jest Sztafeta Hufców o Puchar Komendantki Chorągwi Stołecznej ZHP. W sztafecie 4x25m stylem dowolnym biorą udział 4-osobowe reprezentacje hufców.

Możliwość zgłoszeń startuje 11 lutego (piątek) o godz. 20.00. Termin zgłoszeń mija 8 marca. Szczegółowe informacje o zawodach i zgłoszeniach w załączonym Komunikacie organizatora (otwórz plik komunikatu w PDF) oraz Zasadach zawodów (otwórz plik z zasadami zawodów w PDF).

Informacje na temat zawodów u organizatora: Inspektorat Wychowania Wodnego Ch.St. ZHP (hm. Piotr Nasiadko, pilot@stoleczna.zhp.pl).

 

Może Ci się spodobać...