Zawody o odznakę 100-lecia

Kapituła Harcerskiej Odznaki Strzeleckiej Chorągwi Stołecznej ZHP serdecznie zaprasza na zawody strzeleckie dla harcerzy jak i osób spoza harcerstwa. Każdy uczestnik będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w zdobywaniu odznaki przygotowanej specjalnie na 100-lecie niepodległości Polski i 100 lat ZHP. Konkurencja jaka będzie rozgrywana to KPN-10 (karabinek pneumatyczny, 10 strzałów + 3 próbne). Zawody odbędą się w 3 kategoriach:

– kategoria open kobiety,
– kategoria open mężczyźni,
– kategoria harcerze.

Aby uzyskać Pamiątkową Harcerską Odznakę Strzelecką „100 lat ZHP i Niepodległości Polski” Chorągwi Stołecznej ZHP, trzeba będzie wystrzelać 60 pkt na 100 możliwych.

Miejsce zawodów: Związkowy Klub Strzelecki Marymoncka 42, 01-977 Warszawa

Termin: 18.11.2018, niedziela

Czas zawodów: 10:00-16:00

Informacje o zgłoszeniach i szczegóły wydarzenia znaleźć można w Komunikacie Organizatora (pobierz komunikat w PDF).

Projekt realizowany przy wsparciu m.st. Warszawy i Fundacji Hereditas.

Może Ci się spodobać...