Zalążki czterech stołecznych referatów

W październiku wiele wydarzyło się w obszarze wsparcia metodyczno-programowego jednostek podstawowych w naszej chorągwi. Powstały zalążki czterech referatów: zuchowego, wędrowniczego, szczepowego i specjalnościowego. Czy i kiedy referaty powstaną – pokaże przyszłość. W listopadzie i w grudniu pierwsze otwarte spotkania dla kadry poszczególnych grup. 

Działania z obszarze zuchowym poprowadzi

hm. Agnieszka Ducka z Hufca Sulejówek. Liderem działań wędrowniczych skierowanych głównie do drużynowych jest phm. Paweł Błasiak z Hufca Żoliborz. Wsparciem kadry szczepów pokieruje hm. Katarzyna Krzak z Hufca Wola. Współpracę kadry specjalnościowej na razie koordynuje komenda chorągwi, ale szef referatu prawdopodobnie wykluje się jeszcze w listopadzie. 

Więcej szczegółów na temat działań znajdziecie na blogu komendy

Czuwaj!

hm. Marcin Adamski

członek komendy chorągwi ds. programu i pracy z kadrą

Może Ci się spodobać...