Za darmo do Azerbejdżanu

Azerbejdżanska organizacja skautowa (The Association of Scouts of Azerbaijan – ASA), z którą współpracujemy od kilku lat w terminie 10-17 lipca organizuje międzynarodowy obóz letni. Dwie osoby pojadą na niego za darmo.

Wydział Zagraniczny GK ZHP otrzymał właśnie ofertę pokrycia kosztu udziału z tym obozie dla dwóch instruktorów. Organizator pokrywa: koszt lotniczych do/z Azerbejdżanu, transport lokalny, atrakcje na obozie. Tym samym jedynymi kosztami do pokrycia jest wiza (240 zł) oraz odpłatność za wyżywienie (100 zł).

Istnieje możliwość udziału z obozie w terminie krótszym niż 10-17 lipca (tj. wyjazdu/przyjazdu wcześniej).

Instruktorzy z Polski już od trzech lat jeżdżą na obozy ASA oraz organizują kursy, szkolenia i inne spotkania dla liderów ASA w Azerbejdżanie. Jest to bardzo bezpieczny kraj, a obóz organizowany jest przez zaprzyjaźnioną z instruktorami Wydziału Zagranicznego GK ZHP kadrę.

Jeśli macie w swoich środowiskach harcerskich/hufcach osoby, które nie jadą w tym terminie na obozy i chciałaby skorzystać z tej oferty to bardzo proszę prześlijcie im tę ofertę. Z zainteresowanymi będzie się kontaktowała bezpośrednio w sprawie szczegółów phm. Agnieszka Siłuszek z WZA GK ZHP.

Termin zgłoszenia się na mój adres e-mail (agnieszka.siluszek@zhp.net.pl) albo telefonicznie (601428043) do niedzieli 29.06.2014 do godz. 24.00.

phm. Wojtek Puchacz
pełnomocnik Komendy Chorągwi ds. zagranicznych