XLVII SPARTAKIADA

XLVII SPARTAKIADA Harcerskich drużyn wodnych oraz drużyn realizujących elementy specjalności wodnej

Puck 26-29.09.2013

Organizator: Zespół Pilota Chorągwi Gdańskiej ZHP przy współpracy z Centrum Wychowania Morskiego ZHP Gdynia

Termin: 2013.09.26 – 29

Miejsce: Harcerski Ośrodek Morski w Pucku

Koszt: 20 PLN od osoby, płatne na miejscu; suchy prowiant na kolację w czwarek i jeden posiłek (w czasie biegu harcerskiego)

Kwota ta obejmuje: zakwaterowanie, realizację programu, pamiątkowy znaczek, wyżywienie bez czwartkowej kolacji i prowiantu na bieg, fantastyczną zabawę z najlepszą kadrą.

UbezpieczenieReprezentacje winny wykupić ubezpieczenie NNW we własnym zakresie; okazanie go jest wstępnym, niezbędnym warunkiem wystartowania w Spartakiadzie

Zgłoszenia:
Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP lub bezpośrednio do Pilotki Chorągwi
hm. Weroniki Pyda-Ledwoń, tel. 0-502-504-980 lub (0-58)346-0932
e-mail: woda@gdanska.zhp.pl werapyda@zsl.gda.pl
w terminie do 19 września.

Do udziału w Spartakiadzie zapraszamy reprezentacje drużyn:

• wszystkich specjalności wodnych,
  • lądowych, które w swoim programie realizują elementy wychowania wodnego

Spartakiada będzie rozgrywana w następujących grupach wiekowych

• Pion zuchowy: to zuchy, ilość zuchów w patrolu dowolna, pamiętajcie tylko, że na każdą 10 zuchów musicie mieć opiekuna, opiekun ten nie może jednocześnie odpowiadać za patrole harcerskie (inne miejsce zakwaterowania)
  • Pion harcerski: to harcerze uczniowie szkół podstawowych klas IV do VI – reprezentacja 5 osób (roczniki 2001,2002,2003)
  • Pion starszoharcerski: to młodzież ucząca się w gimnazjum – reprezentacja 5 osób (roczniki 1998, 1999, 2000)
  • Pion wędrowniczy: to młodzież ucząca się w szkołach ponadgimnazjalnych – (roczniki 1994, 1995, 1996, 1997) – reprezentacja 5-6 osobowa, przy czym należy pamiętać, że część zadań łatwiej będzie realizować w 6 osób.
  • Do udziału w Spartakiadzie zapraszamy także Hufce, i Środowiska, w których nie działają drużyny wodne i które nie są wstanie wystawić reprezentacji w określonym pionie wiekowym, a chcą poznać MAGIĘ SPARTAKIADY – te środowiska prosimy o bezpośredni kontakt z Pilotem Chorągwi.

Regulamin oraz przydatne informacje