Wyniki Zawodów Pływackich 2017

W miniony weekend odbyły się pierwsze Zawody Pływackie naszej chorągwi. W niezwykle udanej imprezie wzięło udział 43 zawodników, którzy w kategoriach indywidualnych i zespołowych wystartowali w sumie aż 60 razy.

Zawody rozgrywane były na terenie Pływalni „Pingwin”, w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, która była Partnerem wydarzenia. W dekoracji zwycięzców wziął udział Pan Michał Grodzki, Burmistrz Dzielnicy Bemowo, który ufundował medale oraz puchary w kategoriach indywidualnych. Puchar Komendanta Chorągwi w kategorii zespołowej, czyli sztafecie hufców wręczyła osobiście nasza Komendantka, hm. Paulina Gajownik. Nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego ufundował Adidas. Patronat nad zawodami objęła także Prezydent m.st. Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz. Dzięki zaangażowaniu partnerów i patronów, oraz wysiłkom organizatorów – Zespołu Pilota Chorągwi Stołecznej ZHP oraz Szczepu 205 WDHiZ (H. Praga Północ), przy wsparciu Skarbnika Chorągwi – Zawody Pływackie zaliczamy do sukcesów.

Poniżej podajemy wyniki współzawodnictwa sportowego. Gratulujemy wszystkim startującym i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji imprezy. Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć w tym albumie.

Kategoria: Płotki – Dziewczęta
I. Malwina Zawadzka – Piaseczno
II. Zofia Opara – Wola
II. Zofia Semętkowska –  Praga Pn.
III. Emilia Tworek – Praga Pn.

Kategoria: Płotki – Chłopcy
I. Gustaw Szrajner – Praga Pn.
II. Kacper Banaszewski – Praga Płd.
III. Maciej Woźniak – Mokotów

Kategoria: Pstrągi – Dziewczęta

I. Julia Banaś – Praga Płd.
II. Dominika Raczkowska – Wola
III. Julia Nowakowska – Praga Pn.

Kategoria: Pstrągi – Chłopcy

I. Mateusz Łojek – Mokotów
II. Michał Tomasik – Praga Płd.
III. Piotr Rokosik – Praga Płd.

Kategoria: Szczupaki – Dziewczęta
I. Wiktoria Walo – Wola

Kategoria: Szczupaki – Chłopcy
I. Patryk Sadowski – Praga Pn.
II. Piotr Gliński – Żoliborz
III. Ryszard Żdanuk – Żoliborz

Kategoria: Rekiny – open
I. Robert Nasiadko – Praga Pn.
II. Piotr Gliński – Żoliborz
III. Wiktor Jasionowski – Żoliborz

Sztafeta Hufców

I. Praga PN. (Robert Nasiadko, Karol Piotrowski, Patryk Sadowski, Gustaw Szrajner)