Wolontariat Europejski w Słowenii. Harcerska przygoda w Alpach Julijskich

W imieniu hufca Wrocław zapraszam do udziału w harcerskim projekcie wolontariackim na Słowenii.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w projekcie wolontariatu europejskiego EVS na Słowenii na bazie skautowej w Bohinij.

Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca na bazie skautowej? W ramach projektu, weźmiesz udział w przygotowaniach do międzynarodowego Jamboree oraz w działaniach podczas odbywania się zlotu, to jednak dopiero początek, baza bowiem pracuje bardzo prężnie, potem szykuje się kolejne międzynarodowe wydarzenie a mianowicie szkolenie Wood Badge, a na samym końcu przyjedzie grupa harcerzy z Polski na projekt Quest:Democracy. Jeden miesiąc a tyle atrakcji, a wszystko to w zasięgu ręki.

Połącz przyjemne z pożytecznym, zdobądź doświadczenie w przygotowywaniu wydarzeń międzynarodowych, poznaj ciekawych ludzi, zdobądź nowe umiejętności.

Termin: 22 lipca 31 sierpnia 2013 (6 tygodni)
Dla kogo: każdy w wieku 18 – 30 lat.
(W szczególnych przypadkach udział możliwy jest dla osób od 16 roku życia)
Koszt uczestnictwa: 10% kosztów podróży czyli ok 100zł Zapewnione: zakwaterowanie, wyżywienie i kieszonkowe –

170 EUR na całość pobytu.

Chętnych prosimy o przesłanie mailem na adres zespołu zgłoszenia w postaci: imię, nazwisko, data urodzenia, drużyna i hufiec do 30 czerwca.

Kontakt:

Anna Skocz