Włącz się w przygotowania konferencji Rady

Rada Chorągwi poszukuje współpracowników do współtworzenia Konferencji Chorągwi Stołecznej „Update 2017”, planowanej na 18.11.2017 r. Szukamy harcmistrzów i kandydatów na harcmistrzów realizujących próbę na ten stopień.
Oferujemy współpracę w ramach jednej ze statutowych władz Chorągwi z zespołem, któremu zależy na zmienianiu świata na lepsze, rozwoju instruktorskim i budowaniu wspólnoty instruktorów Chorągwi.
Konkretnie proponujemy pracę wolontariacką, która obejmie:
– uczestnictwo w działaniach zespołu przygotowującego wydarzenie na poziomie chorągwi (na ok. 50 uczestników);
– udział w tworzeniu koncepcji merytorycznej i organizacyjnej konferencji (wypracowywaną podczas dyskusji nt. misji harcerstwa w dzisiejszym świecie i naszej Chorągwi);
– działania zgodne z podziałem zadań wypracowanym w zespole, ich realizację, monitoring i podsumowanie,
– opinię nt. współpracy w zespole na życzenie.
O poprzednim naszym przedsięwzięciu można przeczytać tutaj: http://stoleczna.zhp.pl/konferencja/.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości do Kasi Dzięciołowskiej (kasia.dzieciolowska@zhp.net.pl) wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chcą wziąć udział w organizacji Konferencji „Update 2017”. Ewentualne pytania kierujcie pod ten sam adres.

hm. Katarzyna Dzięciołowska