Weź udział w zlocie Związku Skautek Estonii!

Związek Skautek Estonii (Eesti Gaidide Liit – organizacja członkowska WAGGGS) zaprasza na zlot z okazji 100-lecia żeńskiego ruchu skautowego w Estonii.

Daty: 15-19.07.2020

Przyjazd uczestników – 14 lipca.

Przyjazd IST – 12 lipca, wyjazd IST – 21 lipca.

Miejsce: teren obozowy Laose (Laose laagriala), Koikse küla, Raplamaa, Estonia

Kto może uczestniczyć: skauci i skautki z całego świata w wieku 7-17 lat; osoby w wieku 18+ jako instruktorzy i IST. Drużyny zlotowe liczą 7-10 osób.

Więcej informacji i tabela odpłatności (w euro) – TUTAJ

Wysokość opłaty za zlot zależy od czasu rejestracji i czasu przelewu. W przypadku zgłoszenia przed 1 lutego 2020 opłata za udział wyniesie 100 EUR od uczestnika i 50 EUR od opiekuna i IST, a najdroższy wariant to odpowiednio 175 EUR i 125 EUR – warto więc pośpieszyć się z podjęciem decyzji.

Zachęcamy do zgłoszeń. Przypominamy, że zgłoszenie na zlot odbywa się w porozumieniu z pełnomocnikiem KCh ds. zagranicznych.